KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10511513
nr 1051 1513
Pastell
Sture Hemmin, Brunnsviken, Bellevueterassen, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:17:26
18/8 22:14:29
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv